Puslapio meniu

STRUKTŪRA IR KONTAKTAI

VEIKLA

PASLAUGOS

Kalendorius
Susisiekite
Mes facebook

ambulatorijafacebooke.jpg

PASLAUGOS - Slaugos paslaugos namuose

slauga.jpg


 

   Slaugos paslaugų namuose tikslas – pagerinti pacientų gyvenimo kokybę, išsaugoti jų savarankiškumą gyvenamojoje aplinkoje, skatinant jų savirūpą.

 

   Slaugos paslaugos namuose teikiamos pacientams, kurie prisirašę prie VšĮ Sangrūdos ambulatorijos ir kuriems nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis.

 

    Slaugos paslaugas namuose teikia bendruomenės  slaugytojos, atsižvelgdamos į šeimos  gydytojo paskyrimus ir rekomendacijas. Jos atlieka procedūras pagal savo kompetenciją.
Slaugos paslaugas namuose pacientams skiria šeimos  gydytojas. Jis užpildo „Išrašą iš medicinos dokumentų“ (forma Nr. 027/a), kuriame pateikia duomenis apie paciento sveikatos būklę, pagrįsdamas slaugos paslaugų namuose teikimo indikacijas, surašo rekomendacijas ir paskyrimus, kuriais vadovaujasi juos vykdanti slaugytoja. Slaugos paslaugas bendruomenės slaugytoja gali atlikti ir savarankiškai, atsižvelgdama į paciento poreikius.

 

    Turėdama gydytojo užpildytą dokumentą, slaugytoja suderina su pacientu ar jo artimaisiais atvykimo laiką. Pirmojo apsilankymo metu slaugytoja įvertina, kokių paslaugų reikia pacientui, ir numato, kokia tvarka tos paslaugos bus teikiamos. Apie tai ji suteikia informaciją pacientui ir/ar jo artimiesiems.

    Slaugos paslaugas namuose teikiančios bendruomenės slaugytojos nuolat palaiko ryšį su pacientą gydančiu gydytoju ir kartu sprendžia iškylančias problemas.


Paskutinis atnaujinimas : 2020.02.23 : 21:24
Kategorija : PASLAUGOS


Spausdinti puslapį Spausdinti puslapį

 
PaieškaBalsavimas
Ar Jūs nuolat tikrinatės savo sveikatą?
 
Taip!
Man nesvarbu!
Ne!
Rezultatai
Naudinga

Esveikata.jpg

Projektoviesinimas.jpg


esvaikata


draustumui

 

^ į viršų ^