Puslapio meniu

STRUKTŪRA IR KONTAKTAI

VEIKLA

PASLAUGOS

Kalendorius
Susisiekite
Mes facebook

ambulatorijafacebooke.jpg

Naujienos


     Nuo 2019 m. sausio 2 d. įstaigoje teikiamos Nuotolinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos. Paskambinę telefonu Jus gydančiam gydytojui galėsite pratęsti ankščiau paskirtų vaistų ar medicinos pagalbos priemonių išrašymą, užsisakyti pakartotinus tyrimus ar koreguoti gydymą. Informuojame, kad norėdami gauti Nuotolinę paslaugą, privalote savo šeimos gydytoją informuoti – kokiu telefono numeriu bus teikiamos šios paslaugos.

         Gerbdami vienas kitą ir brangindami gydytojo darbo laiką bei norėdami gauti paslaugą, skambinkite į įstaigos registratūrą telefonu 8 343 64223 (skambindami turėkite Jūsų asmens dokumentą/vaiko asmens dokumentą, nes registratorė privalės Jus identifikuoti) ir informuokite, kad norite gauti Nuotolinę paslaugą. Registratorė Jus informuos -  kokiu laiku ir kokiu telefono numeriu galėsite paskambinti gydytojui.

Tikimės tarpusavio supratimo.

Daugiau informacijos apie nuotolinių paslaugų teikimo tvarką galite rasti įstaigos vidaus tvarkos taisyklėse adresu: http://www.ambulatorija.sangruda.lt/file/Vidaus_tvarkos_taisykls.pdfSidabrinlinija.jpgSidabrinė linija - - Administracija 2018.01.04 : 12:48


receptas.jpg

Sangrūdos ambulatorijoje e-receptas pasiekė 100 proc.

Metai buvo sunkūs ir intensyvūs, kiekviena diena turėjo svorį. Sangrūdos ambulatorija, kartu su partneriais, vadovaujant Marijampolės ligoninei, dalyvavo E-paslaugų teikimo projekte. Įstaiga yra mažiausias projekto partneris, todėl programa buvo tik įdiegta, nebuvo mokymų ir testavimo darbo vietoje.

Šiuos sunkumus patyrė ir kitos įstaigos. Labai džiaugiuosi savo kolektyvu, kuris padėjo e-receptą pasiekti 100 procentų. Atsiprašome pacientų, kurie patyrė nepatogumus laukiant ilgesnėje eilėje prie gydytojo kabineto ar negalėję įsigyti vaistus pirmu vizitu.

Džiaugdamiesi norime pridėti sveikatos apsaugos ministro patarėjo A. Daunoravičiaus sveikinimą ir padėką: "Taip pat norisi išskirti SPĮ - jų vadovus ir gydytojus, kurios atliko itin didelį e.receptų rašymo progresą. Kai kurios iš jų, dar kovo mėn. visiškai nerašė e.receptų, o šiai dienai, jau yra pasiekusios iki 93 proc. ar net 100 procentų!". Lietuvoje, įgyvendinant ESIS programą, 100 procentų pasiekė 4 įstaigos, kurių tarpe ir Sangrūdos ambulatorija.

Versdami paskutinius kalendoriaus lapus, linkime tų pačių vertybių, sveikatos, pakantumo, laimės asmeniniame gyvenime. LINKIME GRAŽIŲ NAUJŲJŲ METŲ!


PradžiaAnkstesnis [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ] 1 kitas puslapisSekantisPabaiga
 
PaieškaBalsavimas
Ar Jūs nuolat tikrinatės savo sveikatą?
 
Taip!
Man nesvarbu!
Ne!
Rezultatai
Naudinga

^ į viršų ^